Aktualności

21 01 14

Developer Outsourcing Star 2013

Z dumą informujemy, że AIG Lincoln Polska zdobyło Wyróżnienie Fundacji ProProgressio podczas Gali Outsourcing Stars, która odbyła się w budynku Ufficio Primo w Warszawie w dniu 16 stycznia 2014 roku.

Celem Gali Outsouring Star było wyróżnienie najlepszych i najdynamiczniej rozwijających się dostawców usług outsourcingowych oraz firm z ich bezpośredniego otoczenia biznesowego w roku 2013. Dodatkowo Fundacja nagrodziła miasta w tym miasto Radom, które aktywnie wspierają rozwój sektora BPO/SSC w Polsce.

AIG Lincoln Polska zdobył wyróżnienie za zbudowanie Radom Office Park – nowoczesnego budynku biurowego klasy A, spełniającego wymagania branży outsourcingowej. AIG Lincoln Polska zostało również wyróżnione za podejmowanie wielu działań, mających na celu wspieranie i rozwój sektora outsourcingu w miastach średniej wielkości, utworzenie studiów podyplomowych „Nowoczesne Usługi Biznesowe” na Uniwersytecie Humanistyczno-Technologicznym w Radomiu oraz rozwój nowych rynków sektora nowoczesnych usług dla biznesu.