Aktualności

12 02 14

Urząd Miasta Radom, AIG/Lincoln i PwC otrzymały nagrodę za wspieranie i rozwój sektora usług wspólnych w Radomiu

Studia podyplomowe „Nowoczesne usługi biznesowe” na Uniwersytecie Technologiczno-Humanistycznym w Radomiu, powołane do życia z myślą przygotowania słuchaczy do podjęcia pracy w sektorze usług wspólnych, otrzymały główną nagrodę w kategorii „Najlepsza współpraca uniwersytetu z biznesem” podczas Gali wręczania nagród CEE Outsourcing and Shared Services Awards.

CEE Outsourcing and Shared Services Awards wyróżnia najlepsze firmy i przedsięwzięcia w dynamicznie rozwijającej się branży BPO/SSC w środkowej Europie. To coroczne wydarzenie, organizowane przez Biznes Polska i przyciągające kadrę zarządzającą i liderów outsourcingu z środkowej Europy, odbyło się w Hotelu Intercontinental w Warszawie w dn. 7 lutego 2014.

„Nowoczesne usługi biznesowe” to wymagający dwu-semestralny program kształcenia przygotowany we współpracy z PwC, Aspire i Hays, który ma na celu wykształcić przyszłe kadry menedżerskie średniego szczebla. Z inicjatywą stworzenia tak wyjątkowego programu kształcenia wyszła firma AIG/Lincoln, która obok Urzędu Miasta Radomia jest głównym sponsorem studiów.

Jury, w którego składzie zasiadali m.in. przedstawiciele takich instytucji i firm, jak: ABSL, Tata, Goldman Sachs, Citi Services, PGNiG, Tieto, Jones Lang Lasalle, World BPO Forum, PAIZ, Transparent, EOA France, Alexander Mann, State Street i Skanska zgodnie wybrały radomskie studia, jako głównego laureata.

W tej kategorii radomski program edukacyjny  konkurował m.in. z Sopotem – BPO Education Centre przy Sopockiej Szkole Wyższej, Wrocławiem – HP University przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i Krakowem- State Street Academy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.