Aktualności

10 06 14

Nowy najemca z branży BPO w Radom Office Park !

Serdecznie witamy nowego najemcę w Radom Office Park!

Dynamicznie rozwijająca się spółka Active Sales Support Group (ASSG) otwiera swoje strategiczne biuro w Radomiu. Firma działa już w Warszawie i Kielcach, a od lipca 2014 roku będzie realizować kolejne projekty w nowym biurze zlokalizowanym w kompleksie Radom Office Park.

ASSG działa na rynku od 2007 roku i zajmuje się m.in.: outsourcingiem procesów sprzedaży, sprzedażą bezpośrednią i D2D, badaniami rynku, logistyką produktów i usług oraz organizacją systemów wspomagających.

Radom to miasto o olbrzymim potencjale ludzkim, dlatego nie wahaliśmy się z podjęciem decyzji o otwarciu właśnie tu naszej nowej placówki. Duże znaczenie ma dla nas również rzeczowe i partnerskie podejście do współpracy ze strony władz miasta i AIG Lincoln. Dodatkowym argumentem jest bliskość Warszawy i doskonała z nią komunikacja, a to dla naszych Klientów jest bardzo istotne – uważa Prezes Zarządu, Marek Jadachowski, który nie wyklucza dalszych inwestycji w Radomiu.

Tomasz Piekoś, Członek Zarządu przekonuje, że ASSG planuje rozwijać swoje działania na szeroką skalę: – Planujemy uruchomienie w tym roku około 100 miejsc pracy. Docelowo chcemy stworzyć nawet 300 stanowisk. Stawiamy na rozwój naszych pracowników oferując im szkolenia, spotkania z liderami sprzedaży i możliwość awansu w ramach spółki. Przy olbrzymiej pomocy, jaką oferują władze miasta, jesteśmy w stanie zagwarantować zatrudnienie na konkurencyjnych warunkach.

Spółka ASSG na lokalizację biura wybrała Radom Office Park, kompleks biurowy zaprojektowany z myślą o potrzebach przedsiębiorców z sektora BPO i SSC.